Dnia 21 czerwca firma jest nieczynna.

Uprzejmie informujemy, że w piątek 21 czerwca nasz sklep stacjonarny oraz biuro będą zamknięte. Na wszystkie nadesłane zapytania odpowiemy w dniu 24.06.2019. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.   Zespół Reha Fund Sp. z o.o.

W dniu 2 maja firma jest nieczynna.

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 2 maja nasz sklep stacjonarny oraz biuro będą zamknięte. Na wszystkie nadesłane zapytania odpowiemy w dniu 06.05.2019. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.   Zespół Reha Fund Sp. z o.o.  

Zdrowy i spokojny sen – nowa linia poduszek ortopedycznych MORFEUSZ już jest!

Ponad 1/3 naszego życia przesypiamy, dlatego tak bardzo ważnym jest nie tylko ile śpimy ale i jak śpimy. Nieprawidłowa pozycja w trakcie snu może mieć naprawdę poważne konsekwencje. Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na poduszkę ortopedyczną i jak ją wybrać. Nowa linia poduszek ortopedycznych MORFEUSZ…

Nowa poduszka BioFlote 1 PLUS

Jeżeli spędzasz dużo czasu siedząc np. przy komputerze, na wózku inwalidzkim, w samochodzie, czy w pracy mamy coś dla Ciebie – nową, super poduszkę BioFlote 1 PLUS! Sprawdź i sam się przekonaj.

Nowa strona WWW!

Dziś oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową. Jesteśmy przekonani, że przyjazny design i nowe funkcjonalności pozwolą Państwu przeglądać naszą stronę z przyjemnością. Zapraszamy do przeglądania!