Działamy na polskim i europejskim rynku medycznym od 1993 roku. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wyrobów medycznych i jako jedna z pierwszych polskich firm kształtowaliśmy rynek w Polsce wprowadzając  zarówno innowacyjne wyroby własne jak i produkty światowych liderów branży.

Od ponad 25 lat wychodzimy z założenia, że najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów. Dlatego też ogromną wagę przykładamy do jakości produktów i usług, a także do codziennej obsługi każdego klienta. Takie podejście zapewniło nam zaufanie wielu naszych zadowolonych klientów.

MISJA 

Wraz z naszymi partnerami biznesowymi budujemy system świadczenia usług, opieki nad pacjentem i dystrybucji wyspecjalizowanych produktów medycznych.

Nie widzimy w człowieku ograniczeń – widzimy sprawność przywracaną dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

WIZJA

Konsekwentnie dążymy do bycia jednym z liderów na rynku produktów rehabilitacyjnych i medycznych podnoszących jakość i komfort życia.

WARTOŚCI

Satysfakcja – to lepsze i sprawniejsze życie naszych klientów.

Odpowiedzialność – dzięki inwestycji w nowe rozwiązania i produkty czujemy się odpowiedzialni za zdrowie tysięcy pacjentów.

Szacunek – to umiejętność słuchania i rozumienia naszych klientów, partnerów biznesowych, jak również pracowników firmy.

Elastyczność  – to indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.

Zaufanie – od kilkudziesięciu lat jesteśmy obecni na rynku produktów rehabilitacyjnych i medycznych. Zaufało nam tysiące pacjentów i instytucji. Wierzymy w długofalowe przedsięwzięcia.

JAKOŚĆ

Z pełnym zaangażowaniem, nieustannie wyznaczamy nowe, lepsze standardy techniczne, które znacząco przyczyniają się do poprawy warunków życia osób korzystających z produktów naszej firmy. Produkty Reha Fund spełniają zarówno polskie, jak i unijne wymogi prawne, dotyczące sprzętu medycznego. Co więcej, możemy pochwalić się wysoko rozwiniętą strukturą kontroli jakości produktu o czym świadczy zdobyty przez nas certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Zdajemy sobie również sprawę, iż obok wysokiej jakości produktów to sposób w jaki podchodzimy do klienta decyduje o jego zaufaniu. Dlatego też nasz wysoko wykwalifikowany personel w sposób rzetelny i fachowy zawsze pomaga znaleźć odpowiednie rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów.

 

 

 

 

 

 

 

 

OFERTA

W naszej bogatej ofercie asortymentowej można znaleźć produkty takie jak: