Działamy na polskim i europejskim rynku medycznym od 1993 roku. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wyrobów medycznych i jako jedna z pierwszych polskich firm kształtowaliśmy rynek w Polsce wprowadzając  zarówno innowacyjne wyroby własne jak i produkty światowych liderów branży.

Od ponad 25 lat wychodzimy z założenia, że najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów. Dlatego też ogromną wagę przykładamy do jakości produktów i usług, a także do codziennej obsługi każdego klienta. Takie podejście zapewniło nam zaufanie wielu naszych zadowolonych klientów.

MISJA I CEL

Nasza misja to poprawa komfortu życia osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym w ich codziennym funkcjonowaniu, poprzez zapewnienie im dostępu do wysokiej jakości produktów odpowiadających ich zindywidualizowanym potrzebom. Jednym z najważniejszych dla nas celów jest również satysfakcja klientów zarówno z naszych produktów jak i ta wypływająca ze współpracy z naszą firmą.

JAKOŚĆ

Z pełnym zaangażowaniem, nieustannie wyznaczamy nowe, lepsze standardy techniczne, które znacząco przyczyniają się do poprawy warunków życia osób korzystających z produktów naszej firmy Produkty Reha Fund spełniają zarówno polskie, jak i unijne wymogi prawne, dotyczące sprzętu medycznego. Co więcej, możemy pochwalić się wysoko rozwiniętą strukturą kontroli jakości produktu o czym świadczy zdobyty przez nas certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Zdajemy sobie również sprawę, iż obok wysokiej jakości produktów to sposób w jaki podchodzimy do klienta decyduje o jego zaufaniu. Dlatego też nasz wysoko wykwalifikowany personel w sposób rzetelny i fachowy zawsze pomaga znaleźć odpowiednie rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów.

OFERTA

W naszej bogatej ofercie asortymentowej można znaleźć produkty takie jak: