Działamy na polskim i europejskim rynku medycznym od 1992 roku. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wyrobów medycznych i jako jedna z pierwszych polskich firm kształtowaliśmy rynek w Polsce wprowadzając  zarówno innowacyjne wyroby własne jak i produkty światowych liderów branży. Posiadamy wdrożoną normę ISO 13485, która jest zapewnieniem wysokich standardów jakości w naszej firmie.

Od ponad 30 lat wychodzimy z założenia, że najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów. Dlatego też ogromną wagę przykładamy nie tylko do jakości naszych produktów i usług ale i także do codziennej obsługi każdego klienta. Takie podejście zapewniło nam zaufanie wielu naszych zadowolonych klientów.

MISJA 

Wraz z naszymi partnerami biznesowymi budujemy system świadczenia usług, opieki nad pacjentem i dystrybucji wyspecjalizowanych produktów medycznych.

Nie widzimy w człowieku ograniczeń – widzimy sprawność przywracaną dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

WIZJA

Konsekwentnie dążymy do bycia jednym z liderów na rynku produktów rehabilitacyjnych i medycznych podnoszących jakość i komfort życia.

WARTOŚCI

Satysfakcja – to lepsze i sprawniejsze życie naszych klientów.

Odpowiedzialność  – dzięki inwestycji w nowe rozwiązania i produkty czujemy się odpowiedzialni za zdrowie tysięcy pacjentów.

Szacunek  – to umiejętność słuchania i rozumienia naszych klientów, partnerów biznesowych, jak również pracowników firmy.

Elastyczność – to indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.

Zaufanie – od kilkudziesięciu lat jesteśmy obecni na rynku produktów rehabilitacyjnych i medycznych. Zaufało nam tysiące pacjentów i instytucji. Wierzymy w długofalowe przedsięwzięcia.

JAKOŚĆ

Z pełnym zaangażowaniem, nieustannie wyznaczamy nowe, lepsze standardy techniczne, które znacząco przyczyniają się do poprawy warunków życia osób korzystających z produktów naszej firmy. Produkty Reha Fund spełniają zarówno polskie, jak i unijne wymogi prawne, dotyczące sprzętu medycznego. Co więcej, możemy pochwalić się wdrożeniem normy ISO 13485 w naszej firmie, które jest zapewnieniem wysokich standardów jakości. ISO 13485 jest międzynarodowym standardem jakości w branży medycznej uznawanym przez kraje na całym świecie. Certyfikacja na zgodność z tą normą potwierdza, że nasza firma posiada system zarządzania zapewniający wysoką jakość naszych produktów, niezbędne zasoby do utrzymania i udoskonalania systemu, a także spełnia wszystkie wymagania prawne i jest gotowa do wdrożenia nowych rozporządzeń MDR, które wprost zobowiązuje do utrzymywania skutecznego systemu zarządzania jakością. Poprzez System Zarządzania Jakością zapewniamy, że wymagania naszych klientów są spełnione w 100%.

 

OFERTA

W naszej bogatej ofercie asortymentowej można znaleźć produkty takie jak: