Philips Respironics

 • Automatyczne aparaty do bezdechu sennego (APAP)

  DreamStation SPRAWDZAM CENĘ

  Dla osób ceniących komfort snu, który zwiększa regulacja poziomu ciśnienia w zależności od maski, a także ceniących oszczędność czasu (bezprzewodowy przesył danych). Ten nowoczesny aparat automatyczny CPAP posiadaja duży kolorowy wyświetlacz, na którym mogą być odczytane wszystkie istotne dane z punktu widzenia efektywności terapii. Posiada szereg funkcji poprawiających komfort użytkowania. Dodatkowym atutem produktu jest cicha praca, możliwość zastosowania podgrzewanego nawilżacza i rury. Rozróżnia bezdechy obturacyjne i centralne.

   INFORMACJE OGÓLNE
  Producent Philips Respironics
  Model aparatu DreamStation AUTO
  Rodzaj bezdechu Obturacyjny bezdech senny (OBS)

   

  FUNKCJE
  Zastosowanie Obturacyjny bezdech senny OBS
  Automatyczna regulacja ciśnienia Tak
  Zapis danych (AHI, Ciśnienie lecznicze, Przecieki) Tak
  Ulga na wydechu Tak
  Obniżone ciśnienie początkowe Tak
  Funkcja RAMP Tak
  Automatyczne dopasowanie ciśnienia do wysokości Tak
  Zapis danych na karcie SD Tak
  Sposób odczytu przebiegu snu Karta SD
  Wyświetlacz LCD Tak
  Funkcja zegarka/budzika Tak
  Nawilżacz Tak (opcja)
  Regulacja poziomu nawilżenia Tak (opcja)
  Alarm przecieków Tak
  Podgrzewana rura Opcja
  Kolor obudowy Biały
  Bezprzewodowy transfer danych Tak

   

  PARAMETRY TECHNICZNE
  Zakres ciśnienia (mBar) 4-20
  Głośność pracy (dBA) 26
  Wymiary (mm) 157x193x84
  Waga (kg) 1,32
 • Maski nosowe do aparatów CPAP

  Maska nosowa PICO SPRAWDZAM CENĘ

  Nie posiada wspornika czołowego. Maska została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ograniczyć kontakt z twarzą, przy jednoczesnym zapewnieniu jej szczelności. Wyprofilowana nakładka silikonowa o podwójnych ściankach miękko dopasowuje się do twarzy wokół nosa. Posiada obrotowe kolanko z zaciskami pozwalającymi szybko ją odłączyć od aparatu.

   

  Maska nosowa WISP

  Nie posiada wspornika czołowego. Maska nosowa w komplecie posiada trzy wymienne nakładki silikonowe, co ułatwia dobranie prawidłowego rozmiaru. Uniwersalna maska, pasująca do każdego profilu twarzy. Nakładka z miękkiego silikonu zapewnia minimalny kontakt z twarzą a jednocześnie skutecznie ją uszczelnia eliminując niepożądane przecieki.

   

  Maska nosowa EASY LIFE

  To innowacyjna maska nosowa składająca się z dwóch nakładek nosowych. Przepływające w masce powietrze delikatnie wypełnia zewnętrzny kołnierz uszczelniający komfortowo dopasowując maskę do twarzy. Wewnętrzny kołnierz dobrze osadza maskę na nosie.
   

 • Maski twarzowe do aparatów CPAP

  Maska twarzowa AmaraView SPRAWDZAM CENĘ

  Jedna z najmniej inwazyjnych masek twarzowych do aparatu CPAP. Nie posiada wspornika czołowego. Nie opiera się na mostku nosa, tylko górna część maski przylega do dolnej krawędzi nosa. dzięki czemu minimalizuje siłę nacisku maski na grzbiet nosa, chroniąc przed podrażnieniami. Lekka, niewielkich rozmiarów z szerokim polem widzenia.