Philips Respironics

 • Maski nosowe do aparatów CPAP

  Maska nosowa PICO SPRAWDZAM CENĘ

  Nie posiada wspornika czołowego. Maska została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ograniczyć kontakt z twarzą, przy jednoczesnym zapewnieniu jej szczelności. Wyprofilowana nakładka silikonowa o podwójnych ściankach miękko dopasowuje się do twarzy wokół nosa. Posiada obrotowe kolanko z zaciskami pozwalającymi szybko ją odłączyć od aparatu.

   

  Maska nosowa WISP SPRAWDZAM CENĘ

  Nie posiada wspornika czołowego. Maska nosowa w komplecie posiada trzy wymienne nakładki silikonowe, co ułatwia dobranie prawidłowego rozmiaru. Uniwersalna maska, pasująca do każdego profilu twarzy. Nakładka z miękkiego silikonu zapewnia minimalny kontakt z twarzą a jednocześnie skutecznie ją uszczelnia eliminując niepożądane przecieki.

 • Maski twarzowe do aparatów CPAP

  Maska twarzowa AmaraView SPRAWDZAM CENĘ

  Jedna z najmniej inwazyjnych masek twarzowych do aparatu CPAP. Nie posiada wspornika czołowego. Nie opiera się na mostku nosa, tylko górna część maski przylega do dolnej krawędzi nosa. dzięki czemu minimalizuje siłę nacisku maski na grzbiet nosa, chroniąc przed podrażnieniami. Lekka, niewielkich rozmiarów z szerokim polem widzenia.

   

  Maska twarzowa DreamWear FullFace SPRAWDZAM CENĘ

  Maska twarzowa (ustno-nosowa) minimalnego kontaktu
  Obejmująca tylko usta i podstawę nosa. Szczególnie przydatna dla osób z nietypowym nosem, ponieważ w górnej części jest podsuwana pod dziurki nosowe i nie styka się z pozostałą powierzchnią nosa. Doskonała również dla osób z problemami klaustrofobicznymi wymagającymi maski twarzowej, gdyż jest o połowę mniejsza od tradycyjnych masek twarzowych i maksymalnie ogranicza kontakt z twarzą. Zwiększony komfort zapewnia wykonanie z delikatnego silikonu nie tylko nakładki ale również czepca, który miękko układa się na głowie pacjenta.

  – innowacyjna konstrukcja podnosowa zapewniająca najszersze pole widzenia
  – mocowanie wylotu powietrza na szczycie głowy
  – miękka i elastyczna ramka
  – klipsy magnesowe w dolnej części czepca
  – dostępna w 3 rozmiarach (S, M, L)