Infolinia: +48 22 59 40 300  

O nas

Firma Reha Fund Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od 1993 roku. Posiada nowoczesny zakład produkcyjny w Warszawie i dzięki dużemu zapleczu badawczemu zajmuje znaczącą pozycję w zakresie wytwarzania produktów medycznych jak materace przeciwodleżynowe, poduszki do siedzenia, poduszki do spania, podkłady przeciwodleżynowe oraz sprzętu rehabilitacyjnego przy użyciu najnowszej dostępnej technologii.

Nadrzędnym celem firmy jest poprawa komfortu życia osobom chorym i niepełnosprawnym korzystającym z jej wyrobów oraz wyznaczanie nowych, lepszych standardów technicznych i jakościowych na polskim rynku. Wyroby firmy muszą spełniać zaostrzone wymogi stawiane przez polskie i unijne prawo dotyczące wyrobów medycznych. W związku z tym firma posiada wysoce rozwiniętą strukturę kontroli jakości produktu, a także procesów związanych z jego wytwarzaniem o czym świadczy posiadany certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Wykwalifikowany personel w sposób rzetelny i fachowy zawsze pomaga znaleźć odpowiednie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki standardowe, wózki dziecięce, wózki aktywne i sportowe, wózki elektryczne, sprzęt rehabilitacyjny, produkty przeciwodleżynowe i terapeutyczne, materace przeciwodleżynowe i terapeutyczne, poduszki ortopedyczne do spania, poduszki przeciwodleżynowe do siedzenia i tylne oparcia, podkładki przeciwodleżynowe, sprzęt ortopedyczny, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt pomocniczy, sprzęt sanitarny i do samoobsługi, podnośniki, koncentratory tlenu, protezy powietrzne, inhalatory i nebulizatory, produkty do kompresjoterapii.

W ten oto sposób firma Reha Fund stworzyła najbardziej kompleksową ofertę na rynku medycznym, mogącą zaspokoić potrzeby bardzo szerokiego grona klientów.

Pobierz plan połączenia Reha Fund oraz Trachem.

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001

Galeria zdjęć

 

 

Plik do poblania: 

Kontakt

info@rehafund.pl
Adres: ul. Staniewicka 14
03-310 Warszawa

Email: rehafund@rehafund.pl

Telefon:  22 59 40 300
Faks: 22 59 40 307, 22 2139293

Follow us