Infolinia: +48 22 59 40 300  

Wypożyczalnia aparatów CPAP

aparat cpap

Nasze aparaty CPAP:

  • najniższy godzinowy przebieg
  • ciche działanie
  • najtańsza przesyłka kurierem
  • sprawdzony amerykański producent
ZAMÓW TERAZWYPOŻYCZ ONLINE

ATRAKCYJNA CENA WYPOŻYCZENIA ZA MIESIĄC

120zł

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

22 59 40 300
22 59 40 357

Aparat CPAP na bezdech senny

Bezdech senny to niezwykle niebezpieczny stan, skutkujący licznymi efektami ubocznymi. Polega on na rozluźnieniu i zapadnięciu się tkanki miękkiej górnych dróg oddechowych, co prowadzi do odcięcia dopływu powietrza, czyli bezdechu. Osoby, u których rozpoznano tę dolegliwość, powinny zatroszczyć się o zakup profesjonalnego aparatu do bezdechu sennego, czyli aparatu CPAP. Jego działanie polega na dostarczaniu ciągłego strumienia powietrza udrażniającego górne drogi oddechowe, które niemal całkowicie eliminuje zjawisko bezdechu, a co równie ważne, pozwala na nieprzerwany, relaksujący sen.

Szczególnie ważną kwestią podczas nieinwazyjnej terapii bezdechu sennego z użyciem aparatów CPAP jest zdiagnozowanie odpowiedniego ciśnienia leczniczego. Dlatego też umożliwiamy wypożyczenie takiego urządzenia przed jego zakupem. Takie rozwiązanie pozwala na diagnostykę odpowiedniego ciśnienia leczniczego stosowanego w późniejszej stałej terapii z użyciem tych urządzeń.

Bezproblemowe wypożyczenie aparatu

Wypożyczenie urządzenia CPAP to również doskonała możliwość do przetestowania urządzenia przed jego zakupem, jeżeli mają Państwo już zdiagnozowane ciśnienie lecznicze.

Aparaty CPAP znajdujące się w naszej szerokiej ofercie są niemal niesłyszalne, dzięki czemu nie przeszkadzają w wypoczynku ich użytkownikom. Niezwykle ważną cechą naszych aparatów CPAP jest funkcja zapisu przebiegu snu pacjenta. Dzięki temu możliwa jest stała kontrola terapii przez Państwa lekarza.  

Jako doświadczona wypożyczalnia doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudną decyzją jest wybór odpowiedniego urządzenia, dobór odpowiednich parametrów i ustawień, oraz dopasowanie odpowiedniej maski. Z tego względu, nasz wykwalifikowany personel służy Państwu fachową pomocą w każdej z wymienionych kwestii.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z  instrukcją obsługi oraz zasadami działania aparatu CPAP:

 

Kontakt

info@rehafund.pl
Adres: ul. Staniewicka 14
03-310 Warszawa

Email: rehafund@rehafund.pl

Telefon:  22 59 40 300
Faks: 22 59 40 307, 22 2139293

Follow us